Byala Slatina
Byala Slatina ξενοδοχεία και ενοικιαζόμενα διαμερίσματα, όλα τα καταλύματα σε Byala Slatina
Saraya Makadi Hotel
3G Zahari Stoyanov Str, Byala Slatina, Βουλγαρία
Το Saraya Makadi Hotel 2 αστέρων βρίσκεται 0.3 χλμ. μακριά από Razbitie 1892 Cultural center. Το κατάλυμα διαθέτει 24 δωμάτια.
Προτεινόμενα ξενοδοχεία σε Byala Slatina
Family Hotel Misho'S Street
75 Han Krum Str., Byala Slatina, Βουλγαρία
Το Family Hotel Misho'S Street Byala Slatina έχει 8 δωμάτια και απέχει 8 λεπτά με τα ποδια από Razbitie 1892 Cultural center. Οι επισκέπτες που μένουν στο κατάλυμα μπορούν να παρκάρουν στο κατάλυμα.
Семеен Хотел Лъки
Ул. Хан Крум 56, Byala Slatina, Βουλγαρία
Το ξενοδοχείο βρίσκεται 800 μέτρα μακριά από Razbitie 1892 Cultural center και 155 χλμ. μακριά από το αεροδρόμιο Σόφιας.