Kiten (Burgas)
Kiten (Burgas) ξενοδοχεία και ενοικιαζόμενα διαμερίσματα, όλα τα καταλύματα σε Kiten (Burgas)
Ξενοδοχεία 4 αστέρων σε Kiten (Burgas)
Εμφάνιση περισσότερων + Λιγότερα -
Hotel Kamenec
3 Coral St., Kiten (Burgas), Βουλγαρία
Το Hotel Kamenec Kiten, που βρίσκεται περίπου 7 λεπτά με τα πόδια από την Παραλία Atliman και περίπου 3 χλμ. από το Διεθνές Κέντρο Νεότητας, παρέχει στους πελάτες πισίνα Αυτό το ξενοδοχείο…
Queen Nelly Park
Ул. 8 №6 Ул. 8 №6, Kiten (Burgas), Βουλγαρία
Παρέχοντας Wi-Fi σε όλο το κατάλυμα, το ξενοδοχείο Queen Nelly Park Kiten απέχει 950 μέτρα από την Παραλία Atliman. Αυτό το ξενοδοχείο αποτελείται από 107 δωμάτια με θέα στον κήπο και προσφέρει…
Ξενοδοχεία 3 αστέρων σε Kiten (Burgas)
Εμφάνιση περισσότερων + Λιγότερα -
- Джорджия Ξενοδοχείο
- Villa Sun
- Семейна Къща “Вълчеви”
- Къща За Гости Ася
- Guest Rooms Nia Elis Kiten
- Къща За Гости Кати
- Къща Симона
- Hotel Marina
- Hotel Sigma
- Villa Diana Self Check-In
- Guest House Urdoviza
- Къща За Гости Sunset
- Къща За Гости Давидови
- Sunny Paradise Ll
- Sunny Paradise Family Hotel
- Hotel Onyx
- Hotel Elitza
- Rilena Hotel
- Villa Rusto
- Apartment'S Pita & Mare
- Hotel Rusalka
- Aparthotel Romance
- Guesthouse Flora
- Style Place
- Hotel Park 2
- Фамилна Къща Джоко Ξενοδοχείο
- Къща За Гости Стил
- Elmar Hotel
- Green Park Kiten
- Къща За Гости Николови
- Yana Ξενοδοχείο
- Vila Gorski Kat
Ariana Hotel
Primorsko Shose, Kiten (Burgas), Βουλγαρία
Το Ariana Hotel Kiten με βεράντα είναι περίπου 11 λεπτά με τα πόδια από την Παραλία Atliman. Αυτό το ξενοδοχείο σερβίρει πιάτα χορτοφαγικής κουζίνας που παρασκευάζονται στο εστιατόριο αλακάρτ.
Villa Valentines
Ул. Лилия 4А, Kiten (Burgas), Βουλγαρία
Το άνετο ξενοδοχείο Villa Valentines Kiten 3 αστέρων περιλαμβάνει 10 δωμάτια με θέα στην πόλη. Hasienda Lozenets είναι σε απόσταση 10 λεπτών με αυτοκίνητο και η Παραλία South απέχει σχεδόν 3 χλμ.
Ξενοδοχεία 2 αστέρων σε Kiten (Burgas)
Εμφάνιση περισσότερων + Λιγότερα -
- Family Hotel Teos
- Hotel Lotos
- Europa Guest House
- Albatros 2 Family Hotel
- Fresh Kiten
- Хотел Панорама Китен
- Hotel Lazur
- Hotel Neva
- Hotel Continental
- Familia Fantastiko Ξενοδοχείο
- La Kameya Ξενοδοχείο
- Laguna
- Hotel Valena
- Hotel Coop - Kiten
- Hotel Briz
- Rositsa Kiten
- Guesthouse Oasis
- Park 1 Ξενοδοχείο
- Hotel Energy
- Globus Kiten
- Hotel Eos
- Elite Family Hotel
- Hotel Svetlina
- Family Hotel Elit
- Kiten Palace Hotel
- Hotel Balkanika
- Family Hotel Bodurov
- Guest Rooms Jana
- Hotel Eos
- Hotel Lazur
- Forest Park Kiten
Family Hotel Hit
20 Atliman St., Kiten (Burgas), Βουλγαρία
Το Family Hotel Hit Kiten 2 αστέρων, περίπου 3 χλμ. από την Παραλία South, παρέχει Wi-Fi σε όλο το κατάλυμα. Το ξενοδοχείο διαθέτει 8 δωμάτια, καθώς και κουρείο.
St. Sofia Beach Hotel
1 Улица „Приморско Шосе“, Kiten (Burgas), Βουλγαρία
Το St. Sofia Beach Hotel Kiten 2 αστέρων απέχει μόνο 8 λεπτά με τα πόδια από την Παραλία Atliman και διαθέτει αποθήκευση αποσκευών και εστιατόριο. Έχει επίσης χώρος στάθμευσης.
Προτεινόμενα ξενοδοχεία σε Kiten (Burgas)
Εμφάνιση περισσότερων + Λιγότερα -
- Лятна Каравана “Айтата” Ξενοδοχείο
- Studio One
- Beachfront Apartment In 4Star Hotel - Kiten
- Апартамент Relax Китен
- Весела Ваканция Китен Διαμέρισμα
- Апартамент White Apartment Град Китен
- Diamond Kiten
- Комплекс Джулай Морнинг
- Бунгала И Kаравани Дрийм Къмпинг Гардения
- Къща За Гости Вивиан
- Апартамент Blue Apartment, Гр. Китен
- Rali Apartments
- Hotel Maria
- Вила Times
- South Beach Hotel
- Kapka Apartments
- Albatros Hotel
- Kvartiri Kirilina Ξενοδοχείο
- Lotos Apartments
- Къща За Гости " Калиопа "
- Guest House Elit
- Stella Del Mare Guest House
- Guest House Kostovi
- Caprice Apartment In Lozenec
- Guest House Vylchev
- Guest Rooms "Burgas"
- Kazlarov Guest House
- Къща За Гости Тера
- Апартаменти Корал
- Atliman Beach Apartment 1
- Guest House Rosa
- Каравана Beso Ξενοδοχείο
- Семеен Хотел Камея
- Blue Oasis Βίλα
- Къща За Гости “Калоян”
- Hotel Green Park
- Guest House Feshevi
- Бобс Апартаменти 1
- Hotel Kremikovci
- Къща За Гости Диана Дик
- Guest House Feya
- Luxury Vintage Airstream Rv/Caravan Retro Charm Meets Comfort
- Guest House The Room
- Хотел Кремиковци
- Бунгала Елит 95
- Стаи За Гости Ники-Тити
- Смокиня
- Бунгало Рафи В Къмпинг Атлиман - Гр. Китен
- Ваканционна Къща Мануела
Siyanie Kiten
Улица "Първи-Ви Май'' 25, Kiten (Burgas), Βουλγαρία
Παρέχοντας Wi-Fi στα δωμάτια, το άνετο ξενοδοχείο Siyanie Kiten απέχει 4 χλμ. από το Akva Planet Primorsko. Το ξενοδοχείο έχει 16 δωμάτια με θέα στη θάλασσα.
Family Hotel Phoenix
Strandja 2 Str., Kiten (Burgas), Βουλγαρία
Οι πελάτες του Family Hotel Phoenix Kiten μπορούν να παρκάρουν το αυτοκίνητό τους στον χώρο. Hasienda Lozenets απέχει σχεδόν 4 χλμ.