Malko Tŭrnovo
Malko Tŭrnovo ξενοδοχεία και ενοικιαζόμενα διαμερίσματα, όλα τα καταλύματα σε Malko Tŭrnovo
Ξενοδοχεία 3 αστέρων σε Malko Tŭrnovo
Εμφάνιση περισσότερων + Λιγότερα -
Търнова, Guest Rooms
Улица Първи Май 10, Malko Tŭrnovo, Βουλγαρία
Απολαύστε τη βόλτα στον κήπο του άνετου ξενοδοχείου Търнова, Guest Rooms Malko Tŭrnovo 3 αστέρων που έχει ηλιόλουστη βεράντα.
Къща За Гости Билдникс
Ул. Константин Петканов No7, Malko Tŭrnovo, Βουλγαρία
Golyamo Gradishte απέχει 25 λεπτά με τα πόδια από το άνετο Къща За Гости Билдникс Malko Tŭrnovo, που διαθέτει βεράντα στον ήλιο, χώρο για ηλιοθεραπεία και κοινόχρηστο σαλόνι. Τα αξιοθέατα της…
Προτεινόμενα ξενοδοχεία σε Malko Tŭrnovo
Εμφάνιση περισσότερων + Λιγότερα -
Апартамент За Гости Парадайс
Улица Гоце Делчев 22, Malko Tŭrnovo, Βουλγαρία
Mishkova niva απέχει σχεδόν 3 χλμ. από το Апартамент За Гости Парадайс Malko Tŭrnovo με 2 υπνοδωμάτια.
Εξαιρετκό
(3 σχόλια)
Къща За Гости Странджа
Малко Търново Ул. „22 Октомври “16, Malko Tŭrnovo, Βουλγαρία
Located nearly a 5-minute walk from the Malko Tarnovo Historical Museum, Къща За Гости Странджа Malko Turnovo includes a terrace with views of the city. Featuring garden views, the accommodation is…